top of page

Rok szkolny 2022/2023

                         

  ZEBRANIE Z RODZICAMI

 

Serdecznie zapraszamy rodziców naszych przedszkolakow na pierwsze zebranie w nowym roku szkolnym.

07.09.2023 r. godz. 17:30

unnamed.jpg

                         

  ZACZYNAMY NOWY ROK PRZEDSZKOLNY 2023 - 2024

 

Wakacyjny czas już powoli dobiega końca. Mamy nadzieję, że pełni energii z bagażem wspomnień i nowych doświadczeń nasze przedszkolaki za kilka dni przekroczą próg naszego przedszkola.

Czekamy na Was już od 1 września

Przypominamy, że przedszkole jest czynne w godzinach 7:00 - 17:00

dni adaptacyjne.png
Projekt bez nazwy.png

                         

  Pożegnanie Przedszkola i Festyn Rodzinny

 

16 czerwca to w naszym przedszkolu wyjątkowy dzień, przyszedł czas pożegnania. To nie tylko koniec roku przedszkolnego i podsumowanie zdobytych umiejętności i wiedzy, ale przede wszystkim czas pożegnania dzieci sześcioletnich, które we wrześniu rozpoczną edukację w szkolnej "zerówce". 

Przedszkolaki z obu grup przygotowały krótkie występy słowno - muzyczne prezentując wiersze, piosenki i tańce, także w języku angielskim. 

Choć żal się rozstawać to wiemy, że nasi absolwenci są dobrze przygotowani do podjęcia nauki w szkole i otwiera się przed nimi nowy świat. 

Kochane przedszkolaki życzymy Wam samych sukcesów w edukacji szkolnej, wierzcie w swoje możliwości i zdolności a osiągnięcie każdy cel. POWODZENIA!

Po oficjalnym pożegnaniu naszych absolwentów, nadszedł czas wspólnej, rodzinnej zabawy podczas pikniku. 

Dziękujemy Wszystkim za obecność i wspólnie spędzony czas.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

                         

  Wycieczka do "Wioski pod kogutem"

 

2 czerwca  nasze przedszkole wybrało się na wycieczkę autokarową do Wioski pod kogutem. W Gospodarstwie Agroturystycznym dzieci miały możliwość spędzenia  czasu na łonie natury- w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Podczas wycieczki odwiedziły mini zoo, oglądając zwierzęta z bliska, a nawet je karmiąc. Przedszkolaki wzięły udział również w warsztatach tematycznych "od mleczka do serka" oraz zwiedzały okolicę jeżdżąc wozem. To był bardzo ciekawie i aktywnie spędzony czas.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

                         

  Dzień Sportu

 

31 maja po hasłem ,,Sport- zabawa, radość, zdrowie” obchodziliśmy w naszym Przedszkolu Dzień Sportu.  W tym dniu dzieci pod czujnym okiem pana prowadzącego na co dzień gimnastykę oraz nauczycielek uczestniczyły w turnieju sportowym. Przedszkolaki podzielone została na  drużyny, rywalizowały ze sobą w różnych konkurencjach, m.in. w  skokach, biegach z przeszkodami, wyścigach rzędów czy rzucaniu i kopaniu do celu piłką. Dzieci bardzo dobrze poradziły sobie z konkurencjami, wykazały się szybkością, zwinnością, skocznością i celnością. Nauczyły się, że sport to bardzo przyjemna i emocjonująca forma spędzania czasu, która daje wiele radości i wspomaga naszą kondycję fizyczną oraz zdrowie.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

01 czerwca

                         

  Wyniki konkursu plastycznego "Okładka do bajki"

Dziękujemy bardzo za udział w konkursie organizowanym przez nasze przedszkole.

 

Wyniki konkursu:

 

I miejsce - Antonina Pijanowska - Przedszkole "Dębowe Ludki"
                 Szymon Izmajłowicz - Przedszkole "Babyland"

II miejsce - Amelia Gołąb - Przedszkole "Dębowe Ludki"

III miejsce - Uliana Roda - Przedszkole Krasnoludków

                    Sara Krzywina - Przedszkole Krasnoludków

                    Kuba Kowalczyk - Przedszkole Krasnoludków

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!

Zapraszamy po odbiór dyplomów i upominków w poniedziałek 5 czerwca w godzinach pracy przedszkola.

Wydarzenia w czerwcu.png

1.06.   DZIEŃ DZIECKA

życzenia-dzień-dziecka- debowe.jpg
dw.jpg

28 maja

                         

  Dyżur wakacyjny

 

Publiczne Przedszkole „Dębowe Ludki” w Józefowie pełni dyżur wakacyjny  w dniach od 3-go do 28-go lipca 2023r.

 

Rodzice, którzy chcieliby  skorzystać z usług przedszkola proszeni są o wypełnienie i złożenie „Karty zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny”

u wychowawców grup w terminie od 29 maja  do 9czerwca 2023r.

 

Rodzice zapisujący dziecko na dyżur wakacyjny proszeni są o dokładne zapoznanie się z REGULAMINEM DYŻURU WAKACYJNEGO W PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU „DĘBOWE LUDKI” .

zyczenia_dzien_matki.jpg
Wydarzenia w przedszkolu w MAJU (2).png

27 kwietnia

                         

  Dni zabawy bez plastiku

 

Kontynuując tematykę ochrony naszej planety rozpoczętej w Dniu Ziemi nasze przedszkolaki przez 3 dni sprawdzały czy można się bawić ograniczając produkcję plastikowych zabawek.

Okazuje się, że kilka pudełek tekturowych i wielka dziecięca wyobraźnia wystarczą, aby stworzyć zabawki na miarę małego ekologa. Nasze przedszkolaki rozwijając swoją kreatywność a także umiejętności plastyczne stworzyły roboty, samochody, telefony, aparaty fotograficzne, a także zwierzęta którymi świetnie się bawiły przez kolejne dni.

 

Zachęcamy rodziców do twórczych aktywności z dziećmi w domu, nasze przedszkolaki przekonały się, że można doskonale bawić się wykorzystując to co trafiło by do śmieci. A zmniejszenie produkcji plastiku z pewnością wpłynie pozytywnie na nasz wspólny dom - planetę Ziemię.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

27 kwietnia

                         

  Dzień Ziemi

 

W piątek 21 kwietnia obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Ziemi.

Podczas obchodów przedszkolaki zastanawiały się co dobrego możemy zrobić dla naszej planety? W tym dniu dzieci poznawały zasady, których należy przestrzegać, aby chronić środowisko naturalne, uczyły się poprawnego segregowania śmieci, wykonywały prace plastyczne oraz poznały trudne słowo recykling. Wszystkie te działania miały na celu podkreślenie, jak ważne jest nasze zaangażowanie w działania na rzecz ochrony naszej planety oraz rozbudzenie w dzieciach potrzeby dbania o naturę.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

Kopia Dyrektor, Rada Pedagogiczna i pracownicy (1).png
Serd (1).png
images.jpeg

21 marca

                         

  Pierwszy dzień wiosny

 

21 marca dzieci z naszego przedszkola obchodziły Pierwszy Dzień Wiosny.

To doskonała okazja, aby wspólnie świętować nadejście tej pięknej pory roku.

W tym dniu wszyscy bawili się doskonale. Były tańce, śpiew, zabawy. Przedszkolaki chętnie rozwiązywały wiosenne zagadki, rozpoznawały zwiastuny wiosny. Nie zabrało również zabaw plastycznych.

Jednak największą atrakcją  dla przedszkolaków był spacer po najbliższej okolicy. Wszystkie dzieci wyruszyły barwnym korowodem, z wykonaną przez dzieci z gr. Muchomorki kukiełką - Pani wiosny. Podczas przemarszu bacznie obserwowały piękno budzącej się do życia przyrody, wypatrywały pączków na drzewach, pierwszych kwiatów. Przywoływały Wiosnę głośnymi okrzykami i piosenkami.

Ten dzień z pewnością był dla każdego przedszkolaka radosnym i niezapomnianym wydarzeniem.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji…

Serdecznie zapraszamy.png

17 marca

                         

  Dzień Matematyki i Łamigłówek - Olimpiada przedszkolna

 

Matematyka otacza nas wszędzie i mamy z nią do czynienia w niemal każdym aspekcie naszego życia. Jako królowa nauk ma swoje święto, które przypada na dzień 13 marca. 
Każda z grup przedszkolnych została zaproszona na specjalne zajęcia matematyczne. 
Przedszkolaki brały udział w zabawach dostosowanych do ich wieku. Dzieci m. in. rozpoznawały kolory, tworzyły z nich zbiory oraz rytmy, odwzorowywały ćwicząc w ten sposób spostrzegawczość, rozpoznawały figury geometryczne, porównywały liczby. Nie zabrakło także uwielbianego przez naszych przedszkolaków kodowania. 
Wszystkie zadania jakie dzieci wykonywały pokazały, że matematyka może być ciekawa, przyjemna, a przede wszystkim daje dużo radości.
Dzień upłynął w wesołej atmosferze, a wszystkie grupy poradziły sobie wspaniale!

05 luty

                         

  Rekrutacja

Drodzy Rodzice

Już od 27 lutego rozpoczyna się rekrutacja do naszego przedszkola na rok szkolny 2023/2024.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami w zakładce REKRUTACJA.

Wydarzenia w naszym przedszkolu w lutym (3).jpg

04 luty

                         

  Dzień Babci i Dzień Dziadka 


Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z grupy Muchomorki zaprosiły swoich bliskich na wyjątkową uroczystość w dniu 30 stycznia. 

Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola.

Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym, a po jego zakończeniu wspólnie świętować podczas przygotowanego przez rodziców słodkiego poczęstunku - za co serdecznie dziękujemy.

To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

04 luty

                         

  Warsztaty zoologiczne

W czwartek 26 stycznia w przedszkolu odbyły się zajęcia z udziałem egzotycznych zwierząt. Nasze przedszkolaki dowiedziały się gdzie żyją, jak się odżywiają  żółwie, jaszczurki i inne gady.
Oprócz tego, że było to niezwykle interesujące spotkanie to była to również okazja do kształtowania poczucia odpowiedzialności za zwierzęta.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Para pingwinów

25 stycznia

                         

  Światowy Dzień wiedzy o pingwinach

23 stycznia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Wiedzy o Pingwinach. 
Celem tego święta jest popularyzowanie wiedzy o pingwinach, które m.in. z powodu zmian klimatycznych, zostały objęte ochroną i znalazły się w Księdze Gatunków Zagrożonych.

 

Dzieci podczas zajęć wzbogaciły wiedzę o życiu na Antarktydzie, poznały cechy charakterystyczne pingwinów, a także powzięły wiedzę, w jaki sposób zdobywają pożywienie, co jedzą i co jest ich środowiskiem naturalnym. Wiedzą także, że chociaż pingwiny są ptakami, są to nieloty, a ich skrzydła przystosowane są jedynie do pływania.

Dorosłe pingwiny cesarskie to największy i najcięższy gatunek pingwina, osiągają 110 - 130 cm wysokości i ciężar 22 - 45 kg, zależny jest od płci i pory roku. Natomiast australijski pingwin mały jest najmniejszym gatunkiem z tej rodziny, osiągającym ok. 32 cm wzrostu i ciężar ok 1kg.
 

Na zakończenie zajęć, dzieci w swoich grupach z wielkim zaangażowaniem i różnymi technikami wykonywały prace plastyczne, które przedstawiają pingwiny w ich zimowej krainie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Zaproszenie (1).png

16 stycznia

                         

  Bal karnawałowy

Bal karnawałowy jak co roku dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

W tym roku w naszym przedszkolu bal karnawałowy odbył się w czwartek 12 stycznia, a naszym wodzirejem był niezastąpiony Pan Mateusz.

 

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie nie tylko z bajek. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Przedszkolaki świetnie się bawiły uczestnicząc we wspólnych zabawach, konkursach i tańcach. Uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

wydarzenia w przedszkolu w styczniu (1).png
Wesołych.png
319403921_1207341510130874_1102836049194687313_n.jpg

20 grudnia

                         

  Świąteczne  warsztaty z rodzicami

Ważnym elementem przygotowań świątecznych jest dekorowanie naszych domów, ubieranie choinki. W piątek 16 grudnia nasze przedszkole zamieniło się w małą fabrykę ozdób świątecznych. Przedszkolaki razem ze swoimi rodzicami mieli możliwość wykonać ozdoby świąteczne. Duże Mikołaje, bombki, czy wieńce na okna/drzwi to propozycje prac przygotowane przez nauczycieli przedszkola. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców, niekończącej się cierpliwości i kreatywności powstały cudowne prace, które mamy nadzieję będą elementami dekoracyjnymi na zbliżające się święta w domach przedszkolaków.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

20 grudnia

                         

 Przedstawienia świąteczne

W czwartek 15 grudnia w naszym przedszkolu zagościła prawdziwa, świąteczna atmosfera, a to za sprawą przedstawień słowno - muzycznych przygotowanych przez obie grupy dla swoich rodziców.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

20 grudnia

                         

 Gwiazdobranie i Dawanie

Dzieci z grupy Muchomorki wzięły udział w charytatywnym koncercie Gwiazdobranie i Dawanie, który odbył się 11 grudnia na Hali ICSiR w Józefowie. Podczas występu nasze przedszkolaki zaprezentowały układ taneczny do piosenki K. Cerekwickiej "Noel" oraz zaśpiewały pastorałkę "Święta, święta, święta czas kolędowania" zespołu Fasolki.

Dzieci bez większej tremy zaprezentowały się cudownie, mimo, iż dla większości z nich był to pierwszy występ przed tak dużą publicznością.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc i obecność podczas koncertu.

Wydarzenia w grudniu.png
OIF.jpg

01 grudnia

                         

 Góra grosza

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w akcji charytatywnej.

Akcja ta organizowana jest corocznie, zgromadzone środki przekazywane są na pomoc psychologiczną, materialną i specjalistyczną opiekę dla dzieci z całej Polski.

dyplom UNICEF.png

23 listopada

                         

 Dzień Praw Dziecka

Poniedziałek 21 listopada to ważny dzień w kalendarzu dzieci na całym świecie - Dzień Praw Dziecka. Obchodzony w rocznicę ustanowienia Konwencji o Prawach Dziecka, ma za zadanie pokazać wszystkim ludziom, że dziecko to człowiek choć jeszcze mały i swoje prawa ma.

W tym roku nasze przedszkole dołączyło do akcji organizowanej przez UNICEF i świętowaliśmy ten dzień razem z innymi placówkami edukacyjnymi nie tylko w Polsce.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii

11-XI.png

12 listopada

                         

 Święto Odzyskania Niepodległości

W czwartek 10 listopada wspólnie świętowaliśmy 104 rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Odświętnie ubrane przedszkolaki zgromadziły się w sali Krasnoludków, by uczcić ten wyjątkowy dzień. Dokładnie o godz. 11.11 odśpiewaliśmy cztery zwrotki Hymnu narodowego dołączając się do ogólnopolskiej akcji "Szkoła do Hymnu", a następnie obie grupy zaprezentowały przygotowane piosenki i wiersze patriotyczne.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii

R (3).jpg

12 listopada

                         

 Dzień zdrowego jedzenia

Wtorek 8 listopada to Dzień zdrowego jedzenia, jak się okazało nasze przedszkolaki doskonale wiedzą co jest zdrowe i co powinny jeść codziennie.

Podczas zajęć przedszkolaki poznały piramidę zdrowego żywienia i samodzielnie segregowały produkty spożywcze uwzględniając ich właściwości dla naszego zdrowia. Na zakończenie wszyscy chętnie degustowali warzywa i owoce przyniesione do przedszkola.

Oby nauka o zdrowym jedzeniu została z naszymi przedszkolakami i chętniej sięgali po owoce niż cukierki :)

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii

Dzień-postaci-z-bajek.png

09 listopada

                         

 Dzień postaci z bajek

W piątek 4 listopada w naszym przedszkolu odbył się Dzień postaci z bajek.

Krasnoludki podczas zajęć dydaktycznych obejrzały przedstawienie z pacynkami o Czerwonym Kapturku, a także samodzielnie odegrali scenki z bajki o Królewnie Śnieżce. Przedszkolaki z obu grup sprawdziły swoją wiedzę o bajkach odgadując liczne zagadki, dopasowując bohaterów do bajek. Dzieci opowiadały o swoich ulubionych bajkach i ich bohaterach.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii

04.11 piątek - Dzień postaci z bajek 08.11 wtorek - Dzień zdrowego jedzenia 10.11 czwartek
images.png

31 listopada

                         

 Pasowanie na przedszkolaka

W czwartek 28 października w naszym przedszkolu odbyła się bardzo ważna uroczystość. Dzieci z grupy Krasnoludki, które rozpoczęły edukację przedszkolną od września zostały oficjalnie Pasowane na Przedszkolaki, stając się prawdziwymi "Dębowymi Ludkami".

Przedszkolaki przygotowały krótki występ artystyczny dla rodziców, prezentując swoje pierwsze zdobyte umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie. Podczas uroczystości zaprezentowały się również dzieci z grupy Muchomorki w dwóch utworach muzycznych.

Po zakończeniu przedstawienia każdy przedszkolak został pasowany na przedszkolaka i otrzymał pamiątkowy dyplom. W nagrodę dla wszystkich przedszkolaków oraz rodziców czekał pyszny tort ufundowany przez Radę Rodziców.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii

th (1).jpg

15 października

                         

 Dzień Edukacji Narodowej

W piątek 14 października wspólnie świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Ten dzień jest wyjątkowy dla nauczycieli oraz pracowników oświaty, ale również i dla nas - wszystkich przedszkolaków oraz uczniów.

Nasze świętowanie rozpoczęliśmy od udziału w koncercie "Z Papaja przez muzyczny świat" - odwiedzając różne kontynenty poznaliśmy ciekawe piosenki i tańce regionalne, świetnie się przy tym bawiąc. 
Następnie wszystkie przedszkolaki zaprezentowały krótki występ słowno - muzyczny przygotowany specjalnie dla Dyrekcji, nauczycielek i pracowników naszego przedszkola, nie zabrakło oczywiście życzeń złożonych przez starszaki w imieniu obu grup.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii

310831728_813991996408566_1147657714378510627_n.jpg

15 października

                         

 Wizyta w stajni WEX w Józefowie

W piątek 7 października byliśmy w stajni, mieliśmy możliwość dotykania koni, głaskania, przytulania się. Dowiedzieliśmy się co jedzą konie i gdzie mieszkają oraz jak należy o nie dbać. Odbyliśmy również mini trening na "placu zabaw koni" Ta wyprawa była pełna pozytywnych wrażeń.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii

Wydarzenia w PAŹDZIERNIKU (1).png
309728075_1152517895375062_273191311776270058_n.jpg

28 września                         

 Przedstawienie "Historia talentów" - Teatr Eden

W poniedziałek 26 września nasze przedszkole odwiedził teatr Eden. Na parę chwil sala Krasnoludków zamieniła się w teatralną scenę, na której wystąpili profesjonalni aktorzy w opowieści o "Historii talentów". Nasze przedszkolaki również miały możliwość spróbować swoich sił, biorąc aktywny udział w przedstawieniu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii

Domki Pumpkins

23 września                         Pierwszy Dzień Jesieni

W naszym przedszkolu przywitaliśmy dziś Panią Jesień, poznaliśmy oznaki jesieni i wyruszyliśmy na spacer w ich poszukiwaniu.

Podczas zajęć dydaktycznych dowiedzieliśmy się, co zmienia się w przyrodzie, jakie są dary jesieni oraz bawiliśmy się w jesienne zabawy ruchowe.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii

kids-painting-banner_29937-4822.jpg

20 września                      DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

 

„Każdy przedszkolak dobrze wie,

że kiedy 20 wrzesień zbliża się,

od najmłodszego, aż po starszaka,

wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka".


Muzyka, gwar i śmiech rozbrzmiewały od samego rana. Było mnóstwo
atrakcji, zabaw ruchowych, piosenek, zabaw z chustą animacyjną, tańców
z balonami. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o
wspaniałej zabawie. Przedszkolaki dowiedzieli się skąd pochodzą
ALPAKI, czym się żywią, co można zrobić z wełny tych zwierząt. Każde
dziecko miało możliwość karmienia zwierząt, przytulania i pójścia na
krótki spacer. Nasze przedszkolaki były zachwycone futrzanymi gośćmi.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii

OIP.jpg

Dzień kropki

 

W czwartek 15 września obchodziliśmy Dzień kropki, czyli święto kreatywności.

Co to jest Dzień kropki?

w 2003 roku, Peter H. Reynolds - amerykański ilustrator oraz pisarz wydał książeczkę dla dzieci o tytule „The Dot” (ang. kropka). Książka ta opowiada historię małej dziewczynki Vashti, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i dzięki wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła we własne możliwości.

 

Od 2008 roku wielu nauczycieli oraz pracowników instytucji kultury na całym świecie inspirują i organizują działania, które wspomagają mocne strony dzieci, pobudzają ich kreatywność a przede wszystkim pomagają dzieciom uwierzyć w siebie oraz odkrywać swoje talenty

W tym dniu dzieci w obu grupach podczas zajęć dydaktycznych szukały swoich talentów, mocnych stron oraz podczas różnorodnych zabaw rozwijały swoją wyobraźnię i kreatywność.

 

zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Wydarzenia w przedszkolu we wrześniu.png
images.jpg

W dniu 30 sierpnia w przedszkolu odbyły się zajęcia adaptacyjne dla dzieci, które od 1 września rozpoczęły edukację w naszym przedszkolu.

Podczas wspólnej zabawy dzieci i rodziców z nauczycielami nasze nowe przedszkolaki miały okazję poznać siebie, swoją grupę i personel przedszkola.

Mamy nadzieję, że nowoprzyjęte dzieci szybko zaadaptują się w naszym przedszkolu.

zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Dodaj nagłówek.png
bottom of page